Konsultacje dla rodziców

 

Lp.

imię i nazwisko nauczyciela

dyżur
przedpołudniowy

dyżur popołudniowy

1

Bakalarek
Ewa
 I poniedziałek
8:50 - 9:35
 I czwartek
16:10 - 16:55

2

 Bednarczyk
Katarzyna
 III wtorek
10:45 - 11:30
 I czwartek
16:15 - 17:00

3

 Berkowska
Anna
 I wtorek
8:50 - 9:35
 I wtorek
16:15 -17:00

4

 Będzieszak
Michał
 II piątek
12:35 - 13:20
 II poniedziałek
16:15 - 17:00

5

 Czubakowska
Daria
III poniedziałek
9:45 - 10:30
 I poniedziałek
15:30 - 16:15

6

 Dembińska-Rokicka
Izabela
 poniedziałek
9:00 - 10:00
 środa
15:45 - 16:30

7

 Gębuś
Jarosław
 III środa
7:55 - 8:40
 I wtorek
17:00 - 17:45

8

Grzegorowska Magdalena  I środa
10:45 - 11:30
 IV wtorek
15:45 - 16:30

9

 Kaczmarek
Aleksandra
 I poniedziałek
13:35 - 14:20
 IV poniedziałek
16:15 - 17:00

10

 Kałużna
Renata
 I czwartek
8:00 - 8:45
 I czwartek
15:10 - 16:10

11

 Karczewska
Małgorzata
 I poniedziałek
12:35 - 13:20
 IV poniedziałek
15:15 - 16:00

12

 Kasprzak
Donata
 wtorek
9:45 - 10:30
 I piątek
15:00 - 15:45

13

 Kaszewski
Grzegorz
 I środa
10:45 - 11:30
 I czwartek
15:30 - 16:15

14

 Knappe
Magdalena
   wtorek
15:30 - 16:15

15

 Knopiński
Andrzej
 środa
12:30 - 13:30
 wtorek
15:30 - 16:30

16

 Kobusińska
Renata
III poniedziałek
10:45 - 11:30
 I poniedziałek
15:30 - 16:15

17

 Kobylańska
Anna
 wtorek
9:45 - 10:30
 I czwartek
15:15 - 16:00

18

 Krzeszowska
Dorota
 I piątek
12:35 - 13:20
 wtorek
16:00 - 16:45

19

 Kupczyk
Maria
 III czwartek
12:35 - 13:20
 I poniedziałek
15:00 - 16:00

 20

 Kurczaba
Honorata
 III piątek
10:45 - 11:30
 III wtorek
15:15 - 16:00

21

 Matuszewska
Marta
 II wtorek
12:35 - 13:20
 III wtorek
16:10 - 16:55

22

Matuszewska
Renata
I wtorek
7:55 - 8:40
I środa
15:00 - 16:00

23

 Michalak-Jaźwiec
Daria
 II środa
10:30 - 11:30
 I poniedziałek
15:30 - 16:30

24

 Michalska
Karolina
 I wtorek
8:50 - 9:35
 I wtorek
14:30 - 15:15

25

 Mieszała
Marta
 I poniedziałek
9:45 - 10:30
 III środa
15:30 - 16:15

26

 Olkowicz
Renata
 I piątek
9:45 - 10:30
 I czwartek
15:30 - 16:15

27

 Paszkowiak
Hanna
 III poniedziałek
10:45 - 11:30
 I poniedziałek
15:15 - 16:00

28

 Pawlik
Katarzyna
   I i III piątek
16:00 - 17:00

29

 Płokarz
Barbara
 III piątek
9:45 - 10:30
 I poniedziałek
15:30 - 16:15

30

 Poczta
Agnieszka
 I wtorek
12:35 - 13:20
 I piątek
15:15 - 16:00

31

 Podlas
Mariusz
 I poniedziałek
10:45 - 11:30
 IV środa
15:15 - 16:00

32

 Pussak
Maja
    środa
16:00 - 17:00

33

 Spitalniak
Agnieszka
 I piątek
8:40 - 9:25
 I czwartek
15:15 - 16:16

34

 Sułkowska
Katarzyna
 I środa
9:45 - 10:30
 III środa
15:25 - 16:10

35

 Szewczyk
Kinga
 I czwartek
7:30 - 8:30
 III środa
15:30 - 16:30

36

 Szymczak
Aleksandra
 wtorek
8:50 - 9:35
 I piątek
15:15 - 16:00

37

 Śniegowska
Agnieszka
   poniedziałek
16:16 - 17:00

38

 Wasielewska
Ewa
 IV wtorek
11:40 - 12:25
 IV wtorek
15:15 - 16:00